+420 577 10 24 24

O firmě KOFR-ELSPO

V současné době se sídlo firmy nachází ve Zlíně-Loukách v blízkosti čerpací stanice OMV, cca 50 m od zastávky ČD a cca 100 m od zastávky MHD

Firma se nyní zabývá výhradně záručními a pozáručními opravami drobných domácích kuchyňských spotřebičů.

Je autorizovaným servisem následujících značek>>>

Současně se věnuje prodeji vybraných druhů domácích spotřebičů a doplňků k výše uvedeným značkám.

Historie firmy

Firma KOFR – servis elektroniky vznikla v květnu 1990. Zaměřila se na širší část oprav v oblasti spotřební elektroniky, domácích elektrických spotřebičů, pořizování videozáznamů a prodej a montáže satelitní techniky.

V roce 1993 kontaktovala firma gestora servisů firmy MOULINEX. Vzhledem k přepokládanému nárůstu počtu oprav vznikla firma KOFR-ELSPO, která se stala autorizovaným servisem záručních a pozáručních oprav výše uvedené značky. Vzhledem ke špatné dostupnosti sídla firmy na Jižních svazích vstoupila firma do sdružení podnikatelů SIRIUS a v jejím sídle na Vodní ulici zřídila sběrnu oprav.

Od roku 1994 nakontaktovala firma postupně další zástupce renomovaných značek a rozšířila svoji působnost na území takřka celé Moravy.

V roce 1995 vychází firma vstříc požadavkům z řad obchodníků a zřizuje pobočku firmy v nově zrekonstruovaném objektu firmy HP TRONIC ve Zlíně- Prštném. Brzy ovšem se ovšem i tato prostorová kapacita ukazuje jako nedostatečná a proto v r. 1997 se firma definitivně stěhuje do vlastních prostor ve Zlíně-Loukách.

V roce 2000 uzavřen kontrakt „o servisním zastoupení značky Moulinex na českém trhu“ a firma stává servisní centrálou a distributorem náhradních dílů a příslušenství pro značky Moulinex a Krups v České republice. Na základě zvýšených prostorových požadavků byla provedena přístavba skladových a servisních prostor v lokalitě Zlín-Louky na na více než dvojnásobek, což pomohlo rozšířit nejen skladové a dílenské prostory, ale také prostory určené pro zákazníka a zkvalitnit tak úroveň služeb.

Od května 2001 byly rovněž rozšířeny prostory prodejny a příjmu oprav a parkovací plocha pro zákazníky (10 míst).

V roce 2006 vzniká KOFR-ELSPO s.r.o. – společnost s právní subjektivitou, která bude postupně přebírá činnost firmy.

Od roku 2014 je prostor prodejny a příjmu oprav pro zákazníky plně klimatizován

V roce 2019 se firma stává certifikovaným servisním střediskem firmy Electrolux pro malé spotřebiče pro oblast celé Moravy