Značky

 
Provádíme autorizovaný servis drobných domácích spotřebičů těchto značek:
AEG, Braun péče o tělo, Candy, Electrolux, George Foreman, Hoover, Krups, Liv, Moulinex, Oral-B, PROFI-EUROPE, Progress, Rowenta, Remington, Russell Hobbs, Tefal, WMF, Varta, Zanussi


Aqua Vac , Braun domácí spotřebiče, Eta , Ecovacs , Gallet, Goddess, Hyundai, DeLonghi , Kenwood , Zelmer pozáruční opravy po předchozí dohodě v rámci možností a omezené dostupnosti ND, prodej příslušenství a vybraných náhradních dílů


S politováním Vás musíme informovat, že na základě rozhodnutí dovozce a firmy Nestlé nesmíme provádět ZÁRUČNÍ opravy kávovarů Nespresso. Pokud potřebujete tento výrobek reklamovat, obraťte se prosím na infolinku Nespresso 800 26 33 33 . Děkujeme za pochopení.

Upozornění pro zákazníky značky Bravo: Veškeré záruční opravy se provádějí výhradně v centrálním servisu Isolit-Bravo. Pro vyřízení reklamace tedy prosím kontaktujte tento servis (případně prodejce)

Upozornění pro zákazníky značky Zelmer: Firma ZELMER CENTRAL EUROPE s.r.o., se kterou jsme měli uzavřenu servisní smlouvu, ukončila k 31.7.2012 v České republice činnost servisní sítě a z tohoto důvodu tedy bohužel od 1.8.2012 NEPŘIJÍMÁME záruční opravy značky ZELMER. S vyřizováním záruční reklamace svého výrobku se prosím obraťte na svého prodejce. Děkujeme za pochopení.
Pozáruční opravy značky ZELMER i nadále provádíme v rámci možností a dostupnosti ND.