+420 577 10 24 24

Značky

Provádíme autorizovaný servis drobných domácích spotřebičů těchto značek:

AEGBraun  stříhání, holení, epilace, CandyElectrolux, George Foreman, Hoover, KrupsLiv, Moulinex, Oral-B, PROFI-EUROPE, Progress , RowentaRemingtonRussell HobbsTefalWMFVarta, Zanussi.

Ke značkám Aqua Vac, Braun  vlasová péče (kulmy, fény, žehličky ), Braun domácí spotřebiče, Eta ,EcovacsGalletGoddess, HyundaiDeLonghi, Kenwood , Zelmer . nabízíme prodej příslušenství a vybraných náhradních dílů, k opravě aktuálně tyto značky z kapacitních důvodů momentálně nepřijímáme

S politováním Vás musíme informovat, že na základě rozhodnutí dovozce a firmy Nestlénesmíme provádět ZÁRUČNÍ opravy kávovarů Nespresso. Pokud potřebujete tento výrobek reklamovat, obraťte se prosím na infolinku Nespresso 800 26 33 33 . Děkujeme za pochopení.

Upozornění pro zákazníky značky Bravo: Veškeré záruční opravy se provádějí výhradně v centrálním servisu Isolit-Bravo. Pro vyřízení reklamace tedy prosím kontaktujte tento servis (případně prodejce)

Upozornění pro zákazníky značky Zelmer: Firma ZELMER CENTRAL EUROPE s.r.o., se kterou jsme měli uzavřenu servisní smlouvu, ukončila k 31.7.2012 v České republice činnost servisní sítě a z tohoto důvodu tedy bohužel od 1.8.2012 NEPŘIJÍMÁME záruční opravy značky ZELMER. S vyřizováním záruční reklamace svého výrobku se prosím obraťte na svého prodejce, případně na servisní síť Bosch-Siemens pod kterou Zelmer aktuálně spadá. Děkujeme za pochopení.